Długotrwały, nieinwazyjny zabieg został zainspirowany popularnością makijażu konturowego i stroboskopowego.
Zabieg „LitLift”, który wykorzystuje toksynę botulinowa i wypełniacz do rozświetlenia i podkreślenia twarzy w taki sam sposób, jak makijaż.
Największa różnica to czas trwania, widoczne efekty LitLift mogą utrzymywać się nawet do 12 miesięcy  ! 
Aby rozjaśnić i udoskonalić Twoje rysy, skupiamy się na tych samych sześciu obszarach twarzy, które zwykle wykonujemy konturowym lub stroboskopowym makijażem: czole, łukach brwiowych, kościach policzkowych, środkowej części nosa i brodzie. Nie każdy będzie potrzebował podkreślenia lub konturowania we wszystkich sześciu miejscach; LitLift dostosowujemy do Twojej twarzy i tylko do niej.
Zabieg ma na celu uwydatnienie Twoich naturalnych cech i sprawienie, byś zawsze wyglądała „rozświetlona”, w sposób naturalny czyli najlepszy!
Wstrzykujemy wypełniacz dokładnie w tych samych miejscach, w których zwykle nakłada się rozświetlacz: na czoło, kości policzkowe, łuki brwiowe, w dół nosa, łuk Kupidyna i podbródek, aby produkt delikatnie podkreślał, a nie zwiększał objętość.
Cały proces trwa 45 minut, ponieważ wielu pacjentów nie będzie musiało wykonywać każdego obszaru, a procedura zostanie dostosowana do ich potrzeb. Najlepszy i długotrwały efekt otrzymujemy gdy zabieg powtarzamy regularnie co kilka miesięcy.

#nofilterjustfiller

🔸Na czoło używamy toksyny botulinowej aby wygładzić poziome zmarszczki, sprawiając, że obszar nad brwiami wydaje się gładki, błyszczący i subtelnie podkreślony.
🔸W przypadku brwi odrobina toksyny botulinowej, strategicznie umieszczona, nieznacznie unosi brwi, sprawiając, że łuki brwiowe wydają się jaśniejsze, a oczy bardziej otwarte.
🔸Aby podkreślić kości policzkowe, odpowiednia dawka wypełniacza, wstrzyknięta w górną część kości policzkowych, podkreśli i uniesie je tak, jakby były wyprofilowane.
🔸Aby nos wyglądał na prostszy, cieńszy i bardziej wyrafinowany, niewielka ilość wypełniacza na środku nosa spowoduje, że światło odbije się tylko od wypełnionego obszaru. Możemy też podkreślić luk kupidyna aby nadać wyrazistości ustom.
🔸Na podbródek używamy wypełniacza autologiczne, aby wyciągając brodę lekko do przodu, z cienia dolnej wargi.
🔸Następnie w razie potrzeby modelujemy wypełniaczem, aby zdefiniować i podkreślić zarówno obszar podbródka, jak i szczęki.