Wybielanie zębów metodą White&Smile jest zabiegiem szybkim i wygodnym – zabieg trwa około 30 minut, a białą dietę należy stosować jedynie przez 4 godziny po zabiegu.
Nie  powoduje on nadwrażliwości zębów, skutecznie rozjaśniając zęby o kilka odcieni.
To wszystko sprawia że zabieg wybielania zębów naszą metodą jest obecnie najszybszym i najwygodniejszym zabiegiem zapewniającym tak skuteczny efekt.
Jest to zabieg szybki i bezbolesny. Wybielenie na jednej wizycie od 2 nawet do 16 odcieni. Polecane jest głównie dla osób palących tytoń , pijących kawę, herbatę, cole czy czerwone wino oraz dla osób chcących usunąć przebarwienia w skutek niewłaściwej pielęgnacji czy spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu.

Do zabiegu stosujemy żel wybielający bezpieczny dla szkliwa jak i dziąseł, którego działanie aktywowane jest poprzez oddziaływanie niebieskiego światła akceleratora wywołując reakcje fotochemiczną w wyniku której zanikają przebarwienia na powierzchni zębów.

 

Metoda z której korzystamy stworzona została przez lidera na rynku wybielania zębów w Europie markę White&Smile. Polega ona na połączeniu żelu White&Smile o bardzo niskim stężeniu substancji utleniającej tj. ~0,20 % nadboranu sodu i specjalnego aktywatora, który pod wpływem światła z lampy LED uwalnia z żelu cząsteczki które wybielają zęby.

 

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu :
– nadwrażliwość na światło oraz przyjmowanie leków fotouczulających
– choroby nowotworowe oraz osoby w trakcie chemioterapii
– ciąża i karmienie piersią
– zaawansowana próchnica
– zabiegi stomatologiczne oraz medycyny estetycznej przebyte w ostatnim czasie – w okolicy ust
– zęby podlegające leczeniu stomatologicznemu
– opryszczka, zajady
– choroby wirusowe i bakteryjne
– gorączka

 

!!NIE ROZJAŚNIAJĄ SIĘ :wypełnienia, korony, uzupełnienia protetyczne, zęby martwe.

Stopień wybielania zależy od naturalnego koloru kości, stanu zębów, stanu zębów, stanu jamy ustnej, ilości i powodu powstałych przebarwień.