Letni CENNIK!

USTA – natural, na płasko 0,5ml 549zł

Full Face Natural kontynuacja 1099zł

Pośladki brazylijskie PDLLA+nici 2900zł

MAXI Osocze + fibryna (poliki, bruzdy, oko, owal) 599zł, 2zab 999zł

Karboksyterapia 5zab małe partie 329zł, duże partie 599zł

Kolagen  naturalnu cała twarz 399zł 3zab 

LIFT OWALU Nici kolagenowe 20cm 990zł

LIFT PODBRÓDKA nici 599zł

Kwas polinukleotydowy + aminokwasy (3zab) okolica oka 499zł

Dr. Cyj skóra głowy 479zł, 2zab 899zł

 

INFO

 • USTA „NA PŁASKO” – Modelowanie ust na płasko to nic innego jak podkreślenie łuku kupidyna i górnej wargi za pomocą kwasu hialuronowego. W takim przypadku dolna warga modelowana jest wtedy wąsko, przez co możliwe jest uzyskanie symetrycznego efektu i poprawienie proporcji twarzy. Podkreślenie łuku kupidyna i wąskie modelowanie wargi dolnej pozwala uzyskać odpowiednią symetrię. Statystycznie naturalna proporcja ust wynosi 2:3, jednak większość kobiet preferuje proporcje 1:1 – co umożliwia metoda modelowania na płasko.

 

 

 • OSOCZE  BOGATOPŁYTKOWE  –  PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego, który otrzymujemy z własnej krwi pacjenta. Wampirzy lifting to zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, szczególnie dedykowany dla osób cierpiących na alergie.
  Wyróżnia go przede wszystkim zawartość licznych komórek oraz czynników wzrostu pobudzających procesy regeneracyjne w skórze, nie powodując reakcji alergicznych. W medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe najczęściej wykorzystywane jest w celu odnowy skóry twarzy i leczenia łysienia.

 • MEGA FULL FACE – To zabieg nie tylko prostszy i szybszy od ingerencji chirurgicznej, ale daje także równie rewelacyjne efekty, które mogą utrzymywać się nawet do kilkunastu miesięcy. Przeznaczony jest dla osób, które nie chcą poddać się upływowi czasu, ale także dla tych, którzy zmagają się z asymetrią twarzy. Słabo zarysowany podbródek czy cofnięta broda to problemy dość często występujące u pacjentów. Odpowiednie wypełnienie tego obszaru może nadać twarzy charakter, a także poprawić ogólny wygląd

 • FIBRYNA –  Fibryna powstaje z fibrynogenu na skutek działania trombiny, a wytrącana jest bezpośrednio z osocza. W związku z pełnioną w organizmie funkcją fibryna wykazuje silne właściwości regeneracyjne. Zabiegi medycyny estetycznej wykorzystujące fibrynę stanowią naturalną i niezwykle skuteczną terapię, która zapewnia spektakularne efekty poprzez połączenie skoncentrowanych czynników wzrostu oraz komórek macierzystych.

 • FILORGA M-HA  – to wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, który zapewnia idealną biokompatybilność dzięki wysokiemu stopniu oczyszczenia. Preparat mający zastosowanie w celu wypełnienia drobnych zmarszczek powierzchownych oraz przywracania gęstości skóry. Uzupełnia niedobory endogennego kwasu hialuronowego spowodowanego starzeniem i nadmierną ekspozycją na słońce. Posiada zwiększoną masę cząsteczkową (2,5 mln Daltonów), dzięki czemu wolniej się rozkłada. Wyjątkowy skład oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym i glicerolu zapewnia wydłużony efekt poprawy napięcia, elastyczności i zagęszczenia skóry oraz wypełnienia niewielkich zmarszczek, zmarszczek mimicznych oczu lub w okolicy ust. Produkt posiadający silne właściwości nawilżające

 • MEZOTERAPIA STRONG – odmładzający zabieg, polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych bezpośrednio w obręb skóry. STRONG- to zaawansowany koktajl przeciwstarzeniowy dedykowany do najbardziej  zaawansowanych objawów starzenia skóry. Najwyższe stężenie kwasu hialuronowego 75mg/ml wzbogacone w kompleks aminokwasów pozwala na intensywną regenerację macierzy zewnątrzkomórkowej, głęboką stymulację kolagenu i elastyny oraz szybkie przywrócenie młodzieńczego wyglądu skóry.

 • KWAS POLINUKLEOTYDOWY OCZY / CZOŁO  –  Polinukleotydy są to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występują we wszystkich organizmach i są kompatybilne z ludzkim organizmem. Polinukleotydy to świetny składnik nie tylko w przypadku starzejącej się cery. Dzięki swoim właściwościom sprawdzą się także w korekcji głębokich blizn np. potrądzikowych, pourazowych oraz w przypadku rozstępów. Polinukleotydy indukują regenerację uszkodzonych tkanek, co skutkuje bardzo naturalnym efektem odbudowy rysów twarzy. Polinukleoty pełnią też funkcję w zwalczaniu wolnych rodników. Wspomagają regenerację skóry uszkodzonej przez promieniowanie UV. Polinukleotydy zwiększają elastyczność skóry, indukują syntezę kolagenu. Dlatego właśnie polinukleotydy są tak często wybieranym preparatem, jeśli chodzi o naturalną biorewitalizację oraz odbudowę tkanek.

 • EJAL 40 – to bio-rewitalizujący produkt przywracający funkcje fizjologiczne skóry i poprawiający jej zagęszczenie poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej, dzięki stymulacji aktywności fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny. Jest zalecany w zabiegach odmładzających skórę oraz w zapobieganiu uszkodzeniom skóry pod wpływem działania słońca.

 • Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza to obecnie najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.
  + Karboksyterapia – polega na iniekcyjnym podawaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Ilość i prędkość podawania gazu zależy od miejsca podania i efektu jaki chcielibyśmy uzyskać. Dzięki tej metodzie (paradoksalnie) doprowadzamy do silnego dotlenienia tkanki, poprawienia jej odżywienia, czy usprawnienia mikrocyrkulacji, co w połączeniu z lipolizą może dać niespotykane i spektakularne efekty.