KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ , LASEROTERAPII, KOSMETOLOGII

Jasne i stylowe wnętrza kliniki, rodzinna przyjazna atmosfera i grono profesjonalistów – lekarzy i kosmetologów są przystanią dla osób, które pragną odpocząć od codziennych obowiązków oraz zadbać o swoją urodę i dobre samopoczucie. Klinika mieści się w czterech miastach (Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź), gdzie przez sześć dniu w tygodniu można się tu poddać zabiegom i kuracjom dostosowanym do indywidualnych potrzeb – od klasycznych i zaawansowanych zabiegów, ujędrniających ciało fal radiowych, laserów po specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Kilkukrotnie zostaliśmy już wyróżnieni za swoją pracę, zdobywając  prestiżowe nagrody branżowe.
Ponad dekada na rynku oraz stale powiększająca się liczba stałych klientów powodują ciągłą chęć rozwoju i szukania rozwiązań niespotykanych dotąd wśród naszej konkurencji a wysłuchanie potrzeb i kontakt z naszymi pacjentami sprawia nam zawsze niespotykaną radość. 

Kadra menadżerska

mada-1

Magda Daszkiewicz

Promotor Zdrowia, Specjalista medycyny estetycznej, dietetyk .
Obecnie jest w trakcie opracowań publikacji i przygotowuję się do napisania doktoratu z nauk medycznych. Uzyskała również brytyjskie wykształcenie umożliwiające wykonywanie dodatkowych zawodów medycznych. Założycielka kliniki, manager odpowiedzialny za rozwój 5D CLINIC. Autorka rewolucyjnego program motywacyjno-odchudzającego – Projekt 5D.

Lekarze

rob-1

Lek. med. Robert Skibiński

Dyplom i tytuł lekarza otrzymał na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2005r. Swoje doświadczenie zdobył w Polsce i za granicą, między innymi w Austriackich placówkach medycznych (AKH Wien oraz w prywatnych szpitalach zajmujących się chirurgią plastyczną).

Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej, takie jak: usuwanie znamion, plastyka powłok brzusznych, usuwanie blizn, usuwanie zmian skórnych, korekta blizn potrądzikowych, lifting wolumetryczny, lifting „wampirzy” – osocze bogatopłytkowe PRP i IPRF, redukcja zmarszczek toksyną botulinową, wypełnienie bruzd oraz ubytków tkankowych kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, nici PDO, niechirurgiczna korekta nosa oraz płatków uszu i skóry dłoni.

1C0DD32A-3C3E-4E42-9C21-478F28AE24E9

Lek. Anna Stebnicka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Lekarsko-Stomatologicznym.
W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe na kierunku Medycyna estetyczna dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza zdobytą wiedzę uczestnicząc w wielu potwierdzonych dyplomami i certyfikatami kursach, kongresach, sympozjach i warsztatach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie medycyny estetycznej.

Kosmetolodzy

resz

Marlena Reszka

Nazywam sie Marlena Reszka. Jestem kosmetologiem z 5 letnim doswiadczeniem. Ukonczylam studia wyzsze – licencjackie na kierunku Kosmetologia. W pracy kosmetologa pracuje z zamilowania i pasji. Od poczatku swojej kariery zawodowej stawiam na prefosjonalizm. Wykonuje na codzien zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i laseroterapii. Z pelnym zaangazowaniem podchodze do swojej pracy, dbajac przede wszystkim o komfort i dobre samopoczucie swoich pacjentow. W swojej pracy za najwazniejsze uwazam empatie i wlasciwe zrozumienie potrzeb kazdego pacjenta. Tak by mogl poczuc sie wyjatkowo i byl zadowolony ze swojego wygladu zewnetrznego.

sara

Sara Przeszlakiewicz

Kosmetolog z wykształcenia i pasji. Aktualnie jest w trakcie kończenia studiów drugiego stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Interesuje się szeroko pojętym remodelingiem skóry. Prowadzi własne badania na temat terapii łączonych w leczeniu blizn i rozstępów stymulując skórę na poziomie DNA. W swojej pracy specjalizuje się w celowanych terapiach z zakresu dermatologii estetycznej, kosmetyki leczniczej oraz zaawansowanej aparaturowej kosmetologii. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w wielu sympozjach i szkoleniach.
mon

Monika Szlejter

Absolwentka kosmetologii na Wydziale Ochrony Zdrowia w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach. 5-letnie doświadczenie w zawodzie. Pasjonatka i praktyk w holistycznych terapiach anty-age, laseroterapii, kosmetologii estetycznej oraz trychologii.

mag-222

Magdalena Lidwin

 Magister kosmetologi. Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W klinice wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapi i radiofrekwencji. Jej praca to pasja, dlatego stałe podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach praktycznych.

Obsługa pacjenta

kar-3

Karolina Błąd

Ukończyłam technikum turystyczne aktualnie uczęszczam do szkoły kosmetycznej. Jestem uśmiechnięta z poczuciem humoru, pomocna oraz otwarta na nowe doświadczenia. Z przyjemnością nawiązuje nowe kontakty. Moim głównym zadaniem jest dbanie o to by każdy pacjent w naszej klinice czuł się komfortowo

mon-4

Monika Kiełbasa

Jestem osobą pogodną i otwartą do ludzi, ale przy tym rzetelną i dokładną. Dbam o dobre samopoczucie Naszych Klientów obsługując ich z zaangażowaniem i zawsze pozytywnym nastawieniem. W pracy szczególną uwagę przykładam do dbałości o dobrą atmosferę i komunikację w zespole. Codzienny kontakt z ludźmi i stawanie naprzeciw wymaganiom Naszych klientów to sama przyjemność, dlatego praca w 5DClinic sprawia mi tyle radości.

jus-1

Justyna Kasprzyk

Jestem odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów. Mila,zawsze uśmiechnięta oraz pomocna. Wiem,że podstawą sukcesu w każdym zawodzie jest jednak profesjonalizm, na który składa się m.in.fachowa wiedza, odpowiedzialność i zaangażowanie dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje aby jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY