MD-MATRIX – BEZPIECZNE MODELOWANIE SYLWETKI

MD-MATRIX jest nowym produktem z linii Medical Devices opracowanym przez GUNA aby pomóc kobietom w walce z otyłością, cellulitem i ,,skórką pomarańczową”.
MD-MATRIX idealnie poradzi sobie ze starszymi, przerosłymi bliznami czy rozstępami, dzięki przyspieszeniu metabolizmu w ich obszarze i zainicjowaniu przebudowy struktury tkanki łącznej.
Wskazania w leczeniu bólu:
MD-MATRIX:
 może być stosowany jako osobny zabieg, lub w połączeniu z innymi wyrobami medycznymi serii COLLAGEN MEDICAL DEVICES, aby odpowiednio dostosować leczenie, w zależności od poprawy klinicznej.

 

MD-MATRIX jest wyrobem medycznym stosowanym w celu ułatwienia poruszania się poprzez redukcję fizjologicznych zwyrodnień stawów i tkanek oraz równoważenie wszelkich uszkodzeń spowodowanych przez:
– procesy starzenia
– wady postawy
– współistniejące choroby przewlekłe
– uderzenia i urazy
– zanieczyszczenia

 

MD-MATRIX jest wyrobem medycznym poprawiającym zdolność ruchową poprzez zapobieganie fizjologicznym procesom starzenia zachodzącym w macierzy tkanek stawów. Do jego głównych oddziaływań leczniczych zalicza się:
1.Efekt bariery
2.Działanie smarujące
3.Wsparcie mechaniczne przy podawaniu innych leczniczych substancji farmakologicznych.

 

MD-MATRIX jest wyrobem medycznym, który może być stosowany przez wykwalifikowany personel w prywatnych i państwowych placówkach medycznych aby:
– Wzmacniać macierz tkanek, gdzie znajduje się kolagen
– Działać jako bariera obronna przeciw wolnym rodnikom

 

MD-MATRIX – działanie
Głównym składnikiem jest kolagen, który podtrzymuje, wspiera i przywraca naturalne włókna kolagenowe tkanki łącznej. MD-MATRIX może być wstrzykiwany bezpośrednio w konkretne obszary w celu mechanicznej przebudowy tkanki. Aby stworzyć jeszcze bardziej efektywną formułę, Guna Laboratories wzbogaciło swój preparat w dwie najistotniejsze substancje pomocnicze: kwas cytrynowy i nikotynamid. Te cząsteczki zazwyczaj nie są zawarte w innych podobnych formułach kolagenowych, chociaż mają bardzo duże znaczenie. Szczególnie kwas cytrynowy jest ważny aby reaktywować metabolizm komórkowy poprzez stymulację produkcji ATP. Nikotynamid należący do niezwykle istotnej grupy witamin B, bierze udział w licznych procesach metabolicznych. Jest też silnym antyoksydantem, który sprzyja dotlenianiu tkanek.